sobota, 22 września 2012

Cześć :D

Heeeeej :D
Jesteśmy Klaudia i Natalia. Mamy 15 lat i mieszkmy w Zduńskiej Woli. Kochamy One Direction i postanowiłyśmy założyć tego bloga. Będziemy na nim umieszczać imaginy o chłopakach ;) Lubimy siatkówkę i kosza oraz słuchać rapu :p Już dziś dodamy pierwszego imagina o Harry'm. Klaudia będzie się podpisywała Kala, a ja Nati. Miłego czytania ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz